Spoštovani starši!

Bližajo se počitnice, kar pomeni, da že razmišljamo o gradivih, ki jih bodo učenci uporabljali pri pouku v šolskem letu 2022/2023. Dobili boste različne ponudbe, ki so usklajene s seznamom OŠ Ljubno ob Savinji. Vse delovne zvezke in potrebščine boste lahko naročali preko spleta ali pa se boste odločili za nakup v trgovini oz. papirnici, učbenike dobijo brezplačno v šoli.

Seznami vseh gradiv so v priponki: SEZNAM GRADIV

Učbenike dobijo brezplačno v šoli, če se boste odločili za izposojo iz učbeniškega sklada. Prosim, če izpolnite naročilnico, ki je na belem listu in jo prinesete v šolo razredniku.

Podjetje Kopija nova je pripravila tudi povezavo do spletne strani, ki omogoča spletno naročanje: KOPIJA-NOVA

Učna gradiva za prvo triado financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Bodoči prvošolci, drugošolci in tretješolci boste gradiva prejeli brezplačno na dom, starši izpolnijo soglasje in naročilnico. Kupite le potrebščine.

Želim vam prijetne in brezskrbne počitnice.

Alenka Meža, vodja učbeniškega sklada