ZIMSKE POČITNICE V KRANJSKI GORI 2024 (MEDOBČINSKO DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE CELJE)

Spoštovani starši, prilagam sporočilo Medobčinskega društva prijateljev mladine Celje, ki bo v Kranjski gori organiziralo zimovanje med počitnicami. Število mest je omejeno, v kolikor ste interesenti prilagam prijavnico in program zimovanja.

Gašper Ločičnik

Tudi v letošnjem letu nam je uspelo dobiti nekaj sredstev za sofinanciranje zimskih počitnic za otroke v Kranjski gori.  Za zimovanje je potrebno doplačilo, glede na socialni status družine.
Otroci  med 6. in 14.letom bodo zimovali v hostelu Snežinka v centru Kranjske Gore.
V priponki vam pošiljamo celoten program zimovanja. Prijave sprejemamo do petka, 9.2. 2024 do 12.00 ure, oz. do zapolnitve mest. Ker je število mest omejeno na 30 otrok, vam priporočamo, da se čimprej prijavite.

Prijazen pozdrav
Dragica Poznič