Spoštovani!

Približujemo se slavnostni akademiji ob 210-letnici šolstva v našem kraju. V počastitev tej zavidljivi obletnici pripravljamo tudi otvoritev razstave PODOBE PRETEKLOSTI.

Razstavljena bodo likovna dela naših učencev, ki so nastala v okviru  likovne kolonije. Kolonija je potekala pod vodstvom akademske slikarke Terezije Bastelj ter likovne pedagoginje Marjane Šiljar Stergar.

Razstavljene   podobe   dopolnjujejo   stare   fotografije,   povezane   s   šolskim življenjem na Ljubnem.

Otvoritev razstave bo v torek, 8. 12. 2015, ob 10.30, v avli OŠ Ljubno. Vabimo Vas, da s kratkim kulturnim programom stopite z nami skozi  preteklost, po poteh vezi prijateljstva, ki jih že 210 let tkemo učitelji, učenci in Ljubenci.