V četrtek, 20.10.2011, bo potekalo tekmovanje iz biologije. Tekmovali bodo učenci in učenke 8. in 9. razreda. Najboljši učenci se bodo udeležili državnega tekmovanja, ki bo, 2.12.2011, v OŠ Šempeter.

Vsem tekmovalcem želim veliko uspeha na tekmovanju.

Mentorica: Milena Vršnak

Organizacijski odbor tekmovanja bo, 9. novembra 2011, na osnovi rezultatov šolskega tekmovanja objavil seznam učencev-dobitnikov bronastih priznanj in udeležencev državnega tekmovanja. (Pri tem se bo upoštevalo  eno od naslednjih dveh pravil: 80% doseženih točk ali več na šolskem tekmovanju ali: število udeležencev državnega tekmovanja ne sme presegati 15% števila vseh, ki so se udeležili šolskega tekmovanja.)

Več  o samem tekmovanju izveš, če klikneš na povezavo spletne strani Prirodoslovnega društva, ki organizira to tekmovanje. (Na tej strani so objavljeni rezultati šolskega tekmovanja: dobitniki bronastih priznanj in udeleženci državneaga tekmovanja. ČESTITKE VSEM!)

Priporočam pa ti, da si pogledaš tudi podatke o čebelah na spletni strani Čebelarske zveze Slovenije.