V sredo 3. 10. 2018 smo v vrtec povabili stare starše. Odzvali so se v zelo velikem številu. Večina jih je iz Ljubnega in okoliških krajev, prišli pa so tudi iz Trbovlj in Kranja. Vzgojiteljici in otroci smo jih bili zelo veseli.

Ob 9 uri smo se z nahrbtniki v katerih so bili prigrizki in pijača, odpravili na pohod proti Juvanju. Stari starši so vodili vsak svojega vnuka za roke do Glampinga Savinja.

Tam nas je go. Julija Poličnik zelo lepo sprejela. Otroke in stare starše je povabila v okrepčevalnico. Otroci so se posladkali s prigrizki iz nahrbtnika, stari starši pa s kavico. Malo smo poklepetali,si spočili in se polni novih vtisov in veselja, počasi odpravili proti vrtcu.

Bil je nepozaben dopoldan!

Hvala starim staršem, da so prišli v tako velikem številu in go. Juliji Poličnik (Glamping Savinja) za gostoljubje.

Vzg. Mateja Bolko Pečovnik

[wzslider autoplay=”true”]