• Starejši dečki so na medobčinskem tekmovanju iz odbojke dosegli  2. mesto in se tako uvrstili na področno tekmovanje, kjer so dosegli 3. mesto (januar 2012).

• Mlajši dečki so na medobčinskem prvenstvu iz male košarke dosegli 3. -4. mesto. Uspešnejše so bile mlajše deklice, ki so na medobčinskem prvenstvu, ki je potekalo v Lučah, osvojile odlično 2. mesto. Našo šolo bodo zastopale na področnem prvenstvu iz male košarke.

sl1

Slika : ekipa mlajših deklic

• 01. 02. 2012  je na Golteh potekalo področno tekmovanje iz veleslaloma velenjske in koroške regije. Našo šolo je zastopalo sedem smučarjev in dve smučarki. Rok Pavlovič (5. mesto) in  Tomaž Kosmač (10. mesto)  sta se uvrstila naprej na državno tekmovanje, ki je potekalo 06. 03. 2012 na Rogli. Na državnem šolskem tekmovanju v veleslalomu se je Rok uvrstil na 14. mesto, Tomaž  pa na 29. mesto.

Slika: Rok Pavlovič in Tomaž Kosmač na državnem tekmovanju na Rogli.