V Mozirju je18. 05. 2012  potekalo medobčinsko atletsko tekmovanje. Naši učenci in učenke so bili zelo uspešni, saj so skupno osvojili kar 11 medalj. Rezultati: Tanja Fricelj – 2. mesto (tek na 300 m),  Urša Kralj – 1. mesto (skok v daljino), Amadej Vošnjak – 3. mesto (tek na 60 m), Adam Vošnjak – 3.mesto (tek na 300 m), Nejc Naraločnik – 1. mesto (skok v daljino), Petja Brglez – 2. mesto (tek na 600 m), Ana Zager – 2. mesto (60 m), Zoja Brglez – 3. mesto (met vorteksa), Žan Kladnik -1. mesto (skok v daljino), Blaž Kralj – 3. mesto (skok v višino) in Adam Mihin – 2. mesto (met vorteksa).
Vsi dobitniki medalj na medobčinskem prvenstvu so se uvrstili na področno atletsko tekmovanje, ki je potekalo v sredo, 30. 5. 2012, ob 15.30 uri na atletskem stadionu v Velenju. Tokrat so medalje osvojile tri deklice: