Naša šola je ponovno gostila mlade gasilce in njihove mentorje, tokrat iz celotne Savinjsko-Šaleške regije. V nedeljo, 26. 3. 2023, je v organizaciji MK Zgornje Savinjske doline in PGD Okonina potekalo regijsko tekmovanje v kvizu gasilske mladine. Najuspešnejše ekipe so se uvrstile na državno tekmovanje. Ponosni smo, da sta med njimi tudi ekipi iz PGD Okonina in PGD Radmirje, katerih člani so učenke in učenci naše šole. Obe omenjeni ekipi sta zasedli 1. mesto v svoji kategoriji.

Ponovno se lepo zahvaljujemo županu Franju Naraločniku za možnost tekmovanja v občini Ljubno. Iskrena hvala tudi ravnatelju mag. Samu Kramerju, tako za koriščenje prostorov šole kot za darila najbolje uvrščenim ekipam.