V četrtek, 23. nov. 2017, smo se otroci s skupine Zajčki in Ježki skupaj z vzgojiteljicami odpravili na prvi športni pohod. Za otroke je bil del tega pohoda presenečenje.Vedeli so, da bomo šli na dolgi pohod in veselo prinesli nahrbtnike s pijačo in malim prigrizkom, niso pa vedeli, da se bomo del poti peljali in to z avtobusom.

Najprej so se  seznanili s poklicem in delom šoferja. Prijazni šofer šolskega avtobusa nam je povedal,kako lahko varno potujemo in kako se obnašamo na avtobusu.

Z navdušenjem smo sedli na avtobus, se pripeli z varnostnim pasom in se odpeljali. Med vožnjo smo veselo zapeli. Izstopili smo v Radmirju in se nazaj v vrtec odpravili peš.

Hodili smo po gozdni poti, po hribu navzgor, se na sončnem delu poti okrepčali iz naših nahrbtnikov in se po gozdni cesti varno vrnili v naš vrtec.

Hvala šoferju Lojzu, ki nas je brezplačno in varno peljal in nas hkrati povabil na naš izziv.

Veselimo se in pričakujemo še kaj zanimivega.

Preživeli smo nepozaben dan in dragi starši,vaši otroci so 1A.

[wzslider autoplay=”true”]