Dragi otroci, spoštovani starši!

Počitnice se bližajo koncu in vstopamo v novo šolsko leto, novim izzivom naproti. Upamo, da ste počitnice lepo preživeli in si nabrali novih moči za naslednje šolsko leto.

Šolsko leto bomo pričeli z upoštevanjem ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe s SARS-CoV-2 z modelom B-OŠ.

S poukom bomo pričeli v sredo, 1. septembra 2021.

Za prvošolčke, ki so na dom že prejeli obvestilo o poteku prvega šolskega dne,  bo to prav poseben dan.

Učence od 2. do 9. razreda bodo pred glavnim vhodom in v garderobah v šoli pričakali razredniki, ki jih bodo pospremili v šolske učilnice.

Učenci od 2. do 9. razreda boste imeli pouk po urniku.

Za učence od 2.-5. razreda bo organizirano tudi podaljšano bivanje. Prosimo, da starši napišete pisno sporočilo, ali bo otrok ostal prvi šolski dan v podaljšanem bivanju in do katere ure bo ostal.

Malica in kosilo bosta organizirana za učence, ki so se na ta dva obroka prijavili.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami.

Ravnatelj, mag. Samo Kramer