V torek, 8. maja 2018, smo na naši šoli izvedli zaključno prireditev Pasavček, ki so se je udeležili vsi sodelujoči otroci iz šole in vrtca, ki so sodelovali v projektu. Prav tako so si jo lahko ogledali njihovi starši, skupina študentov iz Ljubljane pa je staršem in otrokom po prireditvi pripravila še predstavitev pripenjanja otrok v otroških avto sedežih, naletne tehtnice in namen uporabe kolesarske čelade.
Na prireditvi je vse obiskovalce pozdravil tudi gospod župan, prav tako sta nekaj besed namenila vsem navzočim predstavnika policije in reševalcev. Otroci vrtca so nam zaplesali in Pasavčku povedali pesem, učenci petega razreda, pa so poleg predstavljene pesmi učenke Zale Gluk, odigrali še skeč na temo pripenjanja z varnostnim pasom. Vsekakor pa je največ pozornosti požela maskota Pasavčka.

Marija Ermenc