V petek, 11. decembra 2015, smo se na svečan način spomnili dvestodesetletne tradicije šolstva  na Ljubnem s prireditvijo, ki jo lahko zaradi umetniške dovršenosti in brezhibnosti imenujemo kar veličasten dogodek, ki je v vseh pogledih prekosil vse dosedanje. Ko razmišljam v čem je bistvo tega preskoka, ugotavljam, da je najdragocenejši odziv vseh delavcev naše šole ter vas učencev in učenk na vabilo k podpori in sodelovanju, v katerem ste vsi videli priložnost za naše skupno dobro, za aktivno vključevanje in povezovanje, za vzpostavitev človeškega zavezništva in partnerskega odnosa pri uresničitvi velikega cilja – dati ustrezno mesto šolstvu in poudariti njegovo pomembnost.

V preteklih dneh so na našo šolo deževale čestitke in pohvale za resnično briljantno izpeljano prireditev, iz katere se je vseskozi zrcalila velika ustvarjalnost naših učencev in učenk ter njihovih mentorjev.

Rad bi se zahvalil vsem in vsakomur, ki ste sodelovali in verjeli v moč povezovanja za skupni uspeh.

Rajko Pintar

Pa še povabilo k ogledu galerije fotk.