Otroci so skupaj z vzgojiteljicami pridno navijali za slovenske športnike, ki so tekmovali na olimpijskih igrah v Sočiju. Kar dobro poznajo tiste športnike, ki so si prislužili medalje. Najbolj so navdušeni nad skakalci  in Tino Maze.

V goste pa smo povabili tudi nekdanjega dobitnika dveh olimpijskih medalj Matjaža Debelaka. Pogovor z njim je bil zanimiv. Otroci so v rokah držali srebrno in bronasto medaljo. Pričaral nam je tudi  pravo vzdušje na prirejeni tekmi otrok skakalcev, na kateri so se pomerili le najpogumnejši. Razveselil nas je  tudi z »gumitvistom«, ki nam ga je podaril.

Dodobra pa smo se seznanili tudi z opremo smučarja skakalca, ki nam jo je posodil Primož Pikl.

Kdo ve, mogoče bomo čez nekaj let stiskali pesti in navijali za koga, ki se je letos navdušil za kakšen zimski šport.

Otroci  in vzgojiteljice Vrtca Ljubno

IMG_1579    PIC_0116  2