Ob zaključku šolskega leta

No, pa smo pri koncu … šolskega leta, seveda! Jupije!

Oglašamo se torej zadnjič, da  naredimo analizo opravljenega dela. Za nami je pestro šolsko leto, lotevali smo se več  stvari: sodelovali smo na več literarnih natečajih (Besedičica, Na oblakih domišljije …), pripravili učno uro na temo reformacije in naših protestantov  za učence prve in druge triade, urejali šolske panoje v skupnem prostoru, sestavljali križanke za uporabnike šolske knjižnice, svojo domišljijo peljali na pašo skozi oblikovanje stripov, se pobliže spoznali z gledališko igro, naredili več intervjujev z uspešnimi učenci naše šole, se šli novinarje in poročali o strokovnih ekskurzijah ter športnih dneh, na koncu pa poskrbeli še za letošnjega gosta bralne značke Boštjana Gorenca Pižamo, ki smo ga prosili, da nam odgovori na naša vprašanja. Kot je že tradicija, boste intervju lahko prebrali v naslednji številki Floska. Upamo pa, da vam je všeč letošnja številka, da ste si vzeli čas ter jo prelistali. Veliko prispevkov je nastalo tudi v okviru našega izbirnega predmeta.

Če potegnemo črto: pri predmetu smo uživali, se zabavali in ustvarjali v sproščenem vzdušju, tudi ob poslušanju glasbe. Ocene imamo zdaj že zaključene, preostane nam le še, da na šolsko spletno stran obesimo naš zadnji prispevek.

Člani in članice izbirnega predmeta Literarni klub z mentorico vam želimo sproščene in zabavne počitnice!