Ekipa OŠ Ljubno se je kot zmagovalka regijskega tekmovanja za Zlato kuhalnico uvrstila med 14 najboljših šol iz cele Slovenije, ki so se v sredo, 17.10.2012, v Radencih pomerile na državnem tekmovanju.

Naša ekipa, v sestavi Jurij Jurjevec, Monika Ročnik in Samantha Zupanc, se je odlično odrezala, saj je pokazala skoraj profesionalno kuho, pripravo pogrinjka in postrežbo Štajerske kisle juhe in Pohorske omlete.
Naši osmošolci so zasedli sicer nehvaležno, a hkrati odlično 4. mesto in jim kot mentorica iskreno čestitam!
Hkrati pa bi se zahvalila vsem, ki so nam pri pripravah na tekmovanje kakorkoli pomagali, predvsem pa Šport centru Prodnik, ki nas je tudi sponzorsko podprl.
                                                                                                                                Mentorica: Marija Ermenc