Spoštovani starši!

Tudi med zimskimi počitnicami organiziramo na OŠ Ljubno ob Savinji v času od 26. 2. do  2. 3. 2018,  od 9.00 do 12.00 ure, brezplačne delavnice za otroke od 1. do 9. razreda. Delavnice organiziramo skupaj z Občino Ljubno, Zavodom Savinja in Planinskim društvom.

Letošnje teme delavnic so objavljene na povezavi: OPIS DELAVNIC, zato prosim vse starše, ki so zainteresirani, da se njihovi otroci, v času počitnic udeležijo kakšne izmed delavnic, da to javijo razrednikom tako, da na list napišejo, kdaj in katere delavnice bi se želeli udeležiti.

Število prijav je omejeno glede na vrsto delavnice.

Sporočamo vam tudi, da se je možno v teh treh terminih naročiti na kosilo. To naredite tako, da ob prijavi na delavnico pripišete, da želi vaš otrok v šoli tudi kositi. Malico naj otroci prinesejo s seboj.

S spoštovanjem,

mag. Samo Kramer, ravnatelj OŠ Ljubno ob Savinji s sodelavci