Praznični december v vrtcu Ljubno je potekal ob izdelovanju dekoracije za igralnice in različnih okraskov za novoletne smrečice in dom.
Otroci iz skupine Ježki so izdelali okraske iz papirja in z njimi okrasili novoletno jelko pred vhodom v NLB Ljubno.

P1040244P1040250

Skupno druženje vseh otrok vrtca je potekalo v duhu sproščenega prepevanja in rajanja ob prazničnih pesmicah. Najstarejši otroci iz skupine ježki so se prelevili v živali, od zelo majhne do zelo velike, in dramatizirali glasbeno pravljico Gradič, vsi ostali otroci vrtca pa smo njihovo igro spremljali s petjem.

P1040219
Skupaj z gospodom ravnateljem Rajkom Pintarjem in direktorjem občinske uprave Ljubno gospodom Blažem Presečnikom smo veselo zarajali in si voščili SREČNO NOVO LETO. Čisto na koncu pa smo se sladkali z bombončki, ki smo jih prejeli v dar od gospoda Presečnika.

P1040226
Bilo je sproščeno in prijetno.
Silva Ajnik in Marjeta Sedovšek