Tudi iz našega vrtca so v Mozirskem gaju  sodelovali in pridno ustvarjali NACE GOVEK, NEJA PODKRIŽNIK  in NINA OBOJNIK. Od ponujenih šestih likovnih delavnic z različnimi tehnikami  so se pridružili dvema. Njihovi izdelki oz. risbice bodo tudi na razstavi od 10. do 14. oktobra na Rečici ob Savinji.                                                        Za otroke je bil to prav poseben dan. Poleg likovnega ustvarjanja z različnimi likovnimi materiali  so lahko videli tekmovanje v tehtanju največjih buč, se malo poigrali na otroškem igrišču in pojedli malico. Na koncu so  si za nagrado ogledali še čudovito  spevoigro Rdeča Kapica, ki so jo zaigrale delavke iz vrtca Mozirje. Dobili pa so tudi posebna priznanja za sodelovanje.

Metka Rudnik