Zajčki smo si na predzadnji dan tega »vrtčevskega« leta priredili gozdno zabavo. Ker smo že čez celotno leto redno zahajali v našo Zverjaščevo igralnico, smo se odločili, da si bomo tudi zaključek naredili kar tam. Takoj po zajtrku smo se odpravili v gozd, kjer nas je čakalo prijetno presenečenje. Poleg igral in najrazličnejših iger nas je pričakala še gozdna kuhinja, v kateri so otroci hiteli pripravljati najrazličnejše gozdne specialitete. Plesali smo v gozdnem diskotu, iskali in nabirali borovnice, tekali, se lovili in skrivali ter počivali v gozdni spalnici. Naše gospe kuharice so nam pripravile kosilo, ki nam ga je kar v gozd s kombijem pripeljal g. Primož. Skupaj s kosilom so nam poslale tudi lepo napisano sporočilo, katerega smo se zelo razveselili. Še posebej smo se razveselili obiska g. ravnatelja, ki nam je podelil zaslužene medalje. Kot se za pravo zabavo spodobi, nam je Zverjasec na koncu v gozd skril še sladico, ki smo jo morali poiskati. Našli smo okusno nutelino torto, s katero smo se na koncu tudi posladkali.

Otrokom, ki jeseni odhajajo v šolo, obe želiva nadvse prijeten in vesel vstop med šolske klopi, vsem preostalim zajčkom pa še eno zabavno, razigrano, igrivo in ustvarjalno vrtčevsko leto.

Vzgojiteljici Katja Govek in Andrejka Voler