Končno smo dočakali dan, ki se imenuje » Tetka jesen«. S pogledi proti oblakom smo tiho upali, da bo vreme naklonjeno otrokom, saj je to njihov jesenski piknik.

Omamni vonj pečenega kostanja, prijetna glasba in material, ki je bil na mizah in čakal na ustvarjalne otroške roke je vabil v Vrbje pod kozolec. Starši so pridno prinašali sladke prigrizke, ki so poleg dobrot, ki so jih pripravili člani kluba zgornjesavinjskih študentov  napolnile lačne želodčke. Na voljo je bila tudi pijača po izbiri.

Jesenski čas kar vabi na gibanje, ki ga je bilo na pikniku tudi veliko. Obiskana je bila marsikatera luža.

Polnih rok izdelkov so se otroci s starši odpravili domov in zaključil se je tudi piknik, ki je letos bil organiziran s pomočjo Kluba zgornjesavinjskih študentov, Osnovne šole in Vrtca Ljubno ob Savinji.

Marjeta Sedovšek

[wzslider]