Včeraj, 13.3. 2014, je bilo v studiu Gorenje v Velenju kvalifikacijsko kuharsko tekmovanje Kuhna pa to, kjer so se pomerile šole iz Zgornje in Spodnje Savinjske doline, Šaleške in Koroške. Ekipo naše šole so zastopali:

Jurij Jurjevec, Urša Kralj, Monika Ročnik, Maja Ermenc in Maja Arnič, ki so se poimenovali L’benski flosarji.

Tekmovalci so pripravili  “Japko fžu”, ajdnek in obložene kruhke v obliki flosov.

Komisija je bila nad njihovim nastopom navdušena in so se uvrstili v polfinale državnega tekmovanja.

S ponosom lahko rečem, da so naši učenci odlično predstavili in pripravili jedi, ki so značilne za naš kraj.

Vsem tekmovalcem od srca čestitam!

Mentorica: Marija Ermenc

DSC_10001  DSC_10031  DSC_10141

Na spodnji povezavi pa si lahko preberete članek o tekmovanju, ki je bil objavljen v Slovenskih novicah: