Spoštovani starši!

Vlada RS je ob epidemioloških razmerah v državi v četrtek, 12. 11. 2020  sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov za področje vzgoje in izobraževanja.

Zaradi še vedno kritične epidemiološke situacije se bo vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah, osnovnih šolah s prilagojenim programom ter glasbenih šolah za vse učence izvajalo na daljavo tudi od 16. 11. 2020 dalje. Zaprti ostajajo domovi za učence s posebnimi potrebami, v zavodih za vzgojo in izobraževanje otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami poteka šolanje na daljavo, razen v tistih, ki so ustanovljeni za otroke s čustvenimi in vedenjskimi motnjami.

Verjamem, da bomo s skupnimi močmi uspeli prebroditi tudi to situacijo, ki je težka. Na šoli in v vrtcu se bomo še naprej trudili, da bomo vam in vašim/našim otrokom nudili vse kar je v naši moči.

mag. Samo Kramer, ravnatelj