… mi imamo se fajn. Tako bi najhitreje opisali naše dneve.

Včeraj smo bili toplo sprejeti v dom Rak, kjer smo se udobno namestili. Popoldne smo že raziskovali Zelške jame, kjer nas je med vsemi najbolj navdušila Zmajeva jama. Bodo otroci sami razložili zakaj 🙂 Učitelji doma so nas popeljali tudi do Malega in Velikega naravnega mostu. Včeraj smo se podali še na nočni sprehod, kjer so bile svetilke prepovedane. Uživali smo.

Danes nas je pot že takoj po zajtrku vodila do presihajočega jezera, Cerkniškega jezera, ki je od našega doma oddaljen skoraj 5 kilometrov. Popoldan smo živali nastavili fotopasti, sedaj pa nestrpno čakamo, da ugotovimo, ali je naš sosed tudi kakšen medved.

P. S. ničesar nas ne utrudi preveč, saj še vedno prosti čas preživljamo zunaj na igriščih.

Pozdrav vsem,

šestošolci z razredničarkama.