Prišel je veseli december in prazniki. Otroci s skupine Ježkov z vzgojiteljicama Vando in Mojco nismo pozabili na najstarejšega občana gospoda Frančiška Kramerja p.d. Rabona, ki je letos dopolnil 94 let. Ravno v teh dneh smo ga nameravali obiskati na domu, vendar se je kot naročen, 21. dec. 2017, pojavil v šolski garderobi. Izkoristili smo priložnost in mu izrekli najlepše želje in seveda še naprej zdravja v prihajajočem letu.

Nismo pa pozabili na našo prijazno šiviljo Minko, ki je pred kratkim praznovala 88. rojstni dan. Prijazno nas je sprejela na svojem domu, kjer smo jo z našim obiskom veselo presenetili.

Mi pa smo se na zadnji delavni dan veselo zabavali v našem drugem domu – v skupini Ježki. Na ples smo povabili otroke iz skupine Zajčki in se res lepo imeli.

Vsem želimo vse najlepše in najboljše v novem letu 2018, nam v skupini pa lepši prenovljeni prostor.

Vanda in Mojca