V soboto, 9.3.2013, je na OŠ Nazarje potekalo državno tekmovanje iz kemije za srebrna in zlata  Preglova priznanja. Tekmovanje organizira ZOTKS.

Tekmovanja se je letos udeležilo kar 7 učencev naše šole in dosegli so odličen uspeh. Zlato Preglovo priznanje prejmejo: Filip Založnik, Rok Pavlovič in Eva Poljanšek, vsi učenci 9.razreda.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke za dosežene izjemne rezultate.

Mentorica: Milena Vršnak

Državnega tekmovanja iz kemije so se poleg dobitnikov zlatih Preglovih priznanj udeležili še: Maja Grudnik in Anita Vratanar iz 9. razreda ter Rudi Nadlučnik in Monika Ročnik iz 8. razreda.

Bronasta Preglova priznanja za dosežke na šolskem tekmovanju, ki je potekalo, 21.1.2013,  pa prejmejo:Rok Pavlovič, Anita Vratanar, Eva Poljanšek, Filip Založnik, Maja Grudnik, Nika Zgojznik in Špela Kladnik v devetem razredu.

V osmem razredu pa bronasta Pregova priznanja prejmeta: Rudi Nadlučnik in Monika Ročnik.

Tekmovanja so se udeležili še: Kristjan Mihin (9.r) ter Maja Arnič, Tanja Fricelj,  Urša Kralj, Jošt Podkrižnik in Tilen Potočnik (8.r).

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.